ŽIADNA ZĽAVA… LEN PENIAZE V HOTOVOSTI

Toto nie je žiadna “pseudo zľava”, ktorú Vám aj tak zarátajú do ceny rekonštrukcie. Mnohí takéto “zľavy” ponúkajú, avšak zriedka kedy sa jedná o skutočné šetrenie financií. Často sa stáva, že pri takýchto službách Vám zľavu jednoducho zarátajú do ceny. Tí “šťastnejší”, ktorí zľavu z ceny naozaj dostanú ešte nemajú vyhraté, pretože firma, ktorá rekonštrukciu vykonáva, sa bude rôznymi spôsobmi snažiť ušetriť tak, aby si zachovali zisk. A môžte sa s nami staviť, že šetriť budú práve na Váš úkor, nákupom nekvalitných materiálov a tzv. “robotou na rýchlo”, pričom trpí najmä precíznosť vykonanej práce.  Ale my  sme sa rozhodli ísť inou cestou a to cestou vrátenia peňazí.

AKO TO FUNGUJE?  

Každý klient, ktorý využije naše služby pri kúpe nehnuteľnosti, automaticky získava nárok na vrátenie 10% z ceny rekonštrukcie. Funguje to nasledovne. Vy si objednáte rekonštrukciu bytu, domu, alebo inej nehnuteľnosti. Po dokončení rekonštrukcie a jej zaplatení firme, ktorá rekonštrukciu vykonala, Vám RADO Reality vráti 10% v hotovosti.

SPOLUPRACUJEME S PROFESIONÁLMI

Nie je náhoda, že sme uzavreli úzku spoluprácu práve s firmou Puntičkár. Naším cieľom je, aby naši klienti dostali najlepší servis a kvalitu. Preto im odporúčame len tých najlepších profesionálov na trhu. A my môžeme dať ruku do ohňa, že Puntičkári takými profesionálmi naozaj sú! Viac informácií o Puntičkároch nájdete na www.puntickar.sk