fbpx

Rent Management

Nebaví Vás neustále doťahovanie sa s podnájomníkmi a prenájom nehnuteľnosti Vám spôsobuje viac starostí ako úžitku?

Ste v zahraničí a nechcete obťažovať rodinu, či riešiť prenájom na diaľku?

Zefektívnite prenájom Vašich nehnuteľností s našou službou RENT MANAGEMENT! Výrazne si tak skrátite a zjednodušíte proces prenájmu a my Vám poskytneme obchodnú a právnu asistenciu počas celej doby prenájmu.

S prenájmami pracujeme dennodenne a vieme, aký vysoký nájom dokážete dostať za Vašu nehnuteľnosť. Cieľom je maximalizovať Váš ročný výnos z prenájmu. Neuspokojte sa s nízkym nájmom na pokrytie nákladov len preto, že je to Váš „známy“. Začnite zo svojej investície do nehnuteľnosti skutočne zarábať!

Maximalizujte ročný výnos

Je pre Vás prioritou rýchlosť prenájmu, alebo skôr prenajatie za čo najvyššiu sumu? Pre nás je prioritou oboje. Zoptimalizujeme výšku nájmu tak, aby sme prenajali rýchlo a za najvyššiu možnú cenu. Neustále pre Vás sledujeme vývoj cien na trhu s prenájmami, aby ste vždy dosahovali maximálny výnos.

Kontinuálne prenajatá nehnuteľnosť

Najväčšou výhodou Rent Managementu od RADO Reality je kontinuálne prenajatá nehnuteľnosť. Uvedomujeme si, že každý deň, kedy je byt prázdny, stojí majiteľa nemalé peniaze. Preto, niekoľko týždňov pred uplynutím doby prenájmu, hľadáme prenajímateľovi nového nájomníka tak, aby mohol nastúpiť bezprostredne po skončení pôvodného nájomcu. A to aj opakovane, niekoľko krát do roka! Týmto zabezpečíme, aby bola nehnuteľnosť prenajatá po celý rok, bez zbytočných prestávok.

Pravidelné platby načas

Vy si kontrolujte pravidelne platby, my sa postaráme o zvyšok. Vďaka bohatým skúsenostiam s prenájmami a overenými postupmi pri hľadaní vhodných nájomcov, zlepšujeme ich platobnú disciplínu. To je ďalšou výhodou Rent Managementu s RADO Reality. S Vami aj nájomcom zostávame neustále v kontakte a v prípade riešenia problémov súvisiacich s prenájmom sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť.

Mám záujem o Rent Management

Stačí vyplniť jednoduchý formulár