RADO Reality opäť prekonalo svoje hranice, získajúc titul Realitná Kancelária Roku 2022 nie len pre Trenčianský Región, ale zároveň Absolutný Víťaz spomedzi realitných kancelárii na Slovensku. Toto ocenenie, ktoré je výsledkom hodnotenia Realitnej Únie Slovenskej Republiky, nie je len peknou soškou, ale symbolom našej vytrvalosti, inovácií a výnimočnosti v realitnom sektore.

Ako tvrdí samotná Realitná Únia SR, „ Niekoľkonásobná RK roka RADO Reality aj v tomto ročníku dokazuje, že medzi víťazov jednoznačne patrí. Idú s dobou a chápu, ako a kde sa čo najrýchlejšie dostať do povedomia potencionálnych
klientov. Krásny a čistý brand v spojení s Realitnou úniou SR a vytvorenie vlastného RADO Studios, ktoré sa venuje príprave obsahu na sociálne siete, prítomnosť marketingového
špecialistu, kameramanov a fotografov je predpoklad pre skutočne výnimočnú prezentáciu RK. Ak hovoriť o kvalitnom a modernom marketingu v slovenských realitách, tak RADO reality nemôžeme opomenúť.

O ich úspechu svedčí aj fakt, že sú jednou z najoslovovanejších RK, na ktoré sa obracajú celoslovenské média. Stali sa napríklad aj tvárou projektu Unikátneho bývania v spolupráci so Startitup, kde majiteľ, Rado Pavlík, sprevádza divákov po unikátnych nehnuteľnostiach.“ Nech je tento úspech odrazom našej neustálej snahy posúvať hranice možného a inšpiráciou pre každého, kto sa pripojí k našej ceste k dokonalosti.